Ana Sayfa l İletişim     
Biz dört duvar değil, yaşam alanı inşaa ediyoruz !
 
 
Kurumsal
BMS İnşaat - Biz kimiz?
Misyon ve Vizyon
Grup Şirketler
Kalite Politikamız
BMS İnşaat - Biz kimiz?

BMS İnşaat, 1979'dan beri faaliyet gösteren BMS markasının sahibi, BMS Mutfak Eşyaları ve Su Arıtma Sistemleri Ltd. Şti. kuruluşudur. 33 yıllık güven, kalite ve sağlığın adresi olan BMS, daha güvenli ve mutlu hayatlar yaratmak için inşaat sektöründe en iyileri üretmeyi ilke edinmiştir. 

"Bir inşaattan fazlası" sloganıyla yola çıkan BMS İnşaat, şu anki yaşam alanı projesini hızla gelişmekte olan İzmir-Menderes bölgesinde gerçekleştirmektedir.

En kaliteli ürün, en saglam yapı ilkelerini benimsemiş olan BMS İnşaat, kısa sürede sonuç odaklı ve asla kaliteden ödün vermeyen stratejisi ile sektöre yön veren bir kuruluş haline gelmiştir.

BMS İnşaat, güven ve kalitenin adresidir. Dört duvar değil yaşam alanları üretir. Siz ve hayatınız, bizim için değerlisiniz...

İnşaa esnasında "Radye Temel", "Geniş Koruyucu Kolon" taşıyıcılar ve günümüz teknolojisi ile donatılıyaşam alanları üretilmektedir. Biz her dairemizde en yüksek kaliteyi sunuyoruz.

Her dairede standart özellik olarak; su arıtma cihazı, merkezi uydu sistemi, görüntülü diafon, dijital interkom sistemi, güneş enerji panelleri, birinci sınıf malzeme ile üretilen panel kapılar, lüks birinci kalite ile döşenmiş mutfak ve kaliteli hilton banyo, her dairede doğalgaz ve klima teçhizatı, ısı yalıtımı, binaya özel otopark, girişte güveli çelik kapı ve teknolojik kaliteli asansör bulunur. BMS sizi olduğu kadar, çevrenizi ve doğanızı da düşünür ve yeşil enerjili, çevreyle dost teknolojil binalar üretir.

 
@ BMSGrupInsaat
Bms İnşaat © 2013